ATV HD Canlı izle

06.08.2020

ATV HD Canlı izle Telif Hakkı Nedeniyle Kaldırıldı

ATV HD Canlı izle kanalı hak sahipleri tarafından yapılan telif hakkı bildirimi sonrası sitemizden kaldırılmıştır. ATV HD Canlı izle kanalını izlemek istiyorsanız https://www.atv.com.tr/webtv/canli-yayin kanalın kendi internet adresinden yayını izleyebilirsiniz.

Birçok dizinin yer aldığı, sunulan haber bültenleriyle izleyicilerin dikkatini çeken ATV isimli 1990'lı yıllarda kurulmuş ve aynı dönemler içerisinde faaliyete geçmiştir. Dizilerin ve haber bültenlerinin yanı sıra birçok eğlence programı ve yarışmalara da ev sahipliği yapmıştır ve çoğu zaman izleyici kitlesi tarafından sevilen işlere imza atmıştır.

İzleyici sayısı her zaman çok fazla olan bu kanalın her yaştan insana hitap ettiği bilinir. Ayrıca uzun zaman önce faaliyete geçen yeni bir özelliği bulunuyor. Bu özellik internet üzerinden kanalın canlı bir şekilde izlenmesini sağlıyor. Bu özellikten yararlanmak için yalnızca arama motoruna canlı izle yazılması yeterli oluyor.

Bu şekilde televizyona erişim sağlayamayan, o sıralarda dışarıda bulunan kişiler ellerinde bulunan telefon ve tabletlerden istedikleri an ATV canlı seçeneğini kullanabiliyor ve istediği görüntüye anında ulaşabiliyor.

ATV Dizileri ve Programları

Çok fazla dizi ve programa ev sahipliği yapan bu kanalın, izleyiciler tarafından çok fazla ilgi gördüğü biliniyor.

Kanalda yer alan diziler ve programlar aşağıdaki gibidir;

  • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
  • Bir Zamanlar Çukurova
  • Sen Anlat Karadeniz
  • Verda
  • Can Kırıkları
  • Kim Milyoner Olmak İster?
  • Ana Haber Bülteni
  • Müge Anlı

 

Bu dizi ve programlar günlük bir yayın akışı içerisinde izleyicilere sunuluyor ve izlemeleri sağlanıyor. Kişiler izleyemedikleri bölümleri daha sonrada özetler sayesinde tekrar izleyebiliyor.

Kanalın Yayın Akışı

ATV isimli kanalda tüm dizi ve programlar belirli bir yayın akışına sahiptir ve bu akış sayesinde izleyiciler izlemek istedikleri her şeyin saati ve sıralamasını bilmektedir. Sabah, öğle, akşam ve gece olmak üzere kanal sürekli bir akış içerisindedir ve tüm dizi ve programların saati belirlidir.

ATV Filmleri

Dizi ve programların yanı sıra kanalda filmler de oynatılıyor. Özellikle hafta sonları belli başlı sinema filmleri kanalın bünyesinde yer alıyor ve izleyicilere izleme fırsatı tanıyor. Bu şekilde izlemek istedikleri filmleri izleyemeyen kişiler bazı zamanlarda bu filmleri kanaldan izleyebiliyor.

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Şuanda Yayında Olanlar

Sponsor Bağlantılar