Ramo yeni bölüm ne zaman ?

14 EYLüL 2020
Ramo yeni bölüm ne zaman ?
Show TV'nin sevilen dizisi Ramo yeni bölümü ile 18 Eylül Cuma akşamı ekranlarda. Diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz. Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in başrollerini paylaştığı dizi heyecan dolu aksiyon sahneleri ile heyecan yaratıyor. Ramo'nun adalet ve intikam mücadelesinde aşka bir şans var mı? Sibel ve ..

Hercai yeni bölüm ne zaman başlıyor?

14 EYLüL 2020
Hercai  yeni bölüm ne zaman başlıyor?
ATV'nin sevilen dizisi Hercai 18 Eylül Cuma akşamı 20:00'de 39. bölümüyle ATV ekranlarında. Diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz. Dizi 2 gencin imkansız aşkını anlatıyor. Reyyan ve Miran aşklarını kan davasının gölgesinde yaşayabilecek mi? İntikam mı? Aşk mı? Miran ve Reyyan kavuşabilecek mi? Hepsi ve dah..

Uyanış: Büyük Selçuklu ne zaman başlıyor?

14 EYLüL 2020
Uyanış: Büyük Selçuklu ne zaman başlıyor?
Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi 28 Eylül 2020 Pazartesi akşamı 20:00'de TRT1'de. Diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz. I.Melikşah'ın hayatını anlatan dizi, Selçuklu imparatarloğu döneminde geçmektedir. Dizi, Selçuklu imparatorluğu dönemini, devletin siyasi yapısı ve dönemin savaşlarını ele alacaktır. Dizinin..

Emanet canlı izle 5. bölüm

11 EYLüL 2020
Emanet canlı izle 5. bölüm
Kanal 7'nin yeni dizisi Emanet ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Emanet'in yeni bölümünü bu akşam 19:00'da sitemizden canlı ve tek parça olarak izleyebilirsiniz. Bu akşam neler olacak ; Yaman neden YUsuf'un hayatını tehlikeye atıyor? Seher kendini ve Yusuf'u kurtarabilecek mi? Bir tarafta yiğeni için her şeyini ortaya ..

Yemin canlı izle 250. bölüm

11 EYLüL 2020
Yemin canlı izle 250. bölüm
Yemin dizisi 250'inci bölümüyle bu akşam 20:45'te Kanal 7'de. Diziyi sitemizden tek parça izleyebilirsiniz. Yemin'de bu akşam; Hikmet tavrını koyar ve torununu hiç bir yere göndermez. Emir'in ise oğluna karşı olan tavrı aynıdır. Feride Cavidan'ın teklifi kabul eder. Ve Tarhunlar'ın konağına girer. Feride Emir'in ve b..

Güz Masalı canlı izle 26. blüm

11 EYLüL 2020
Güz Masalı canlı izle 26. blüm
Kanal 7'nin Hint dizileri ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Güz Masalı hafta içi her gün 22:30'da kanal 7'de. Diziyi sitemizden tek parça izleyebilirsiniz. Janvi ve Viraj'ın evlilikleri her gün daha da kötüye gider. Viraj Janvi'nin acımasızlığı karşısında çaresizdir.Viraj'ın evlilik öncesi Janvi'ye olan vaatlerinin hiç ..

Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar


canlı tv
canlı tv