Çukur 96.bölüm canlı izle

21 EYLüL 2020
Çukur 96.bölüm canlı izle
Show TV'nin ilgiyle izlenen ve reyting rekorları kıran dizisi Çukur bu akşam Show TV ekranlarında. Diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz. Aras Bulut İynemli'nin başrolünü oynadığı Çukur'da bu akşam neler olacak? Karaca ve Azer evlenecek mi? Karaca İdris Koçovalı'nın Azer tarafından öldürüldüğünü öğrenince n..

Tövbeler Olsun 7. bölüm canlı izle

18 EYLüL 2020
Tövbeler Olsun 7. bölüm canlı izle
TRT1'in yeni aile dizisi Tövbeler olsun'u sitemizden kesintiz ve canlı olarak izleyebilirsiniz. Dizinin yeni bölümünde neler mi olacak ? Namzet kızının sakladığı sırrı öğrenir. Kızına daha çok güvenmektedir. Latife Fuat’ın eşiyle samimiyet kurmaya çalışır. Ertan ve Sinan Namzet’e itirafta bulunurlar ve şirket ile il..

Savaşçı 98. bölüm canlı izle

18 EYLüL 2020
Savaşçı 98. bölüm canlı izle
Fox TV'nin geniş izleyici kitlesine sahip Savaşçı dizisi Pazar günleri 20:00'de ekranlara geliyor. Dizinin yeni bölümlerini canlı olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Yeni bölümde neler yaşanacak ; Kopuz Albay azılı bir terörist hakkında istihbarat alır ve kendi başına bir plan yaparak harekete geçer. Kopuz'un yokluğu..

Arıza 2. bölüm izle

18 EYLüL 2020
Arıza 2. bölüm izle
Show TV'nin yeni dizisi Arıza ilk bölümüyle izleyiciden tam not aldı.Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın oynadığı diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz. Bu akşam neler yaşanacak? Ali Rıza ailesinin Fuat tarafından rehin alındığını öğrenir ve tetiği çekemez. Bu konuda çözü..

Kalk Gidelim 120. bölüm canlı izle

18 EYLüL 2020
Kalk Gidelim 120. bölüm canlı izle
TRT1'in aile dizisi Kalk Gideli Cumartesi günleri 20:00'de ekranlara geliyor. Diziyi sitemizden kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Başrolde Ufuk Özkan yer almakta. İflas eden ve baba ocağına dönen Mustafa Ali, eşinin baskısıyla İstanbul'a döner. Mustafa ve Nurcan'ın başına İstanbul'da neler gelecek ? Kahkahalarla ..

Zümrüdüanka 11. bölüm canlı izle

18 EYLüL 2020
Zümrüdüanka 11. bölüm canlı izle
Fox TV'de Cumartesi akşamları ekrana gelen Zümrüdüanka'da bugüne neler olacak? Zümrüt’ün dönüşü Serhat’ı hayata bağlar. Ancak Serhat’ın asıl sınavı şimdi başlamaktadır. Zümrüt’ü kazanmak için elinden geleni yapacaktır. Sühandan Deniz’den yardım istemek zorunda kalır ve bu esnada geçmişiyle yüzleşecektir. Diziyi sitemi..

Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar


canlı tv
canlı tv