Burak Yurdugör kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Burak Yurdugör Survivor 2020 yarışmasına katıldı. Burak Yurdugör kimdir, kaç yaşında, nereli, kilosu kaç, boyu kaç, yaşı kaç? soruları sıklıkla sorulmaya başlandı. İşte Burak Yurdugör hakkında bilinmesi gerekenler.

2020 Survivor'da yarışacak olan isimler artık netleşti. Gönüllüler ve ünlüler olmak üzere iki takımdan oluşan konsept, bu yıl da daha başlamadan sevenleri tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Sevilen yarışma programında mücadele edecek olan isimler merak konusu olmaya devam ediyor. O isimlerden biri de Burak Yurdugör oldu. Survivor 2020'nin gönüllüler takımında mücadele edecek olan Burak Yurdugör'ün yaşı, kim olduğu ve nereli olduğu birçok izleyicinin merak ettiği konular arasında yer alıyor.

Burak Yurdugör

Survivor'ın bu yılki sezonunda gönüllüler takımında yarışacak genç ve yakışıklı sporcu Burak Yurdugör, İstanbul doğumludur. 21 yaşındaki sporcu, Survivor 2020 için ön elemeleri gerçip sağlık kontrollerini tamamladı. Yarışmaya hak kazanan Burak Yurdugör, Bilgi Üniversitesi Sivil Hava Ulaştırma Uçuş Harekat bölümünü okudu. Hırslı yarışmacılardan biri olan Burak Yurdugör, oldukça iddialı bir yarışmacı.

Burak Yurdugör Kimdir?

Burak Yurdugör, 1999 yılında İstanbul'da doğdu. Babası İsviçre Zurich doğumludur fakat köken olarak İstanbul ve Yemen'e dayanıyorlar. Babaannesi, annesi ve babası ile birlikte geniş bir ailesi olan Burak Yurdugör'ün bir de kız kardeşi var. Üniversite eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde tamamlayan Burak Yurdugör, şuan Anadolu Üniversitesi'nde Havacılık Yönetimi bölümü okumaktadır.

İlkokulda sporla uğraşmaya başlayan Burak Yurdugör, yüzme, basketbol ve Amerikan Futbolu ile ilgilendi. Şuan ise fitness ve crossfit ile uğraşıyor. 2020 Survivor kadrosunda gönüllüler ekibinde yer alacak olan Burak Yurdugör, genç ve iddialı yarışmacılardan biridir.

 

Bu yazı 15 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Diğer Blog Yazıları