Survivor 2020 Yarışmacısı Cemal Can Canseven Kimdir?

Survivor 2020 Yarışmacısı Cemal Can Canseven Kimdir?

Başarılı performansıyla kimsenin beklemediği çıkışı yapan Survivor 2020 yarışmacısı Cemal Can Canseven kimdir? İşte bu sorunun cevabı habermizde...

Survivor 2020 kadrosunda olduğu bilinen Cemal Can Canseven, gönüllüler takımında yer alacak. Herkes tarafından pek fazla tanınmayan biri olduğu söylense de Survivor yarışması ile adını duyurmuş oldu. Cemal Can, Youtube'da çok fazla Takipçisi olan Danla Bilic'in arkadaşıdır. Hayatını DJ'lik yaparak kazanıyordu.

Fakat Survivor yarışması ile adını daha çok duyurma şansı elde etmiş oldu. Karizmatik yapısı ile dikkat çeken Cemal Can, ünlüler takımına karşı yarışacak. Aslen İzmirli olan Canseven, 24 yaşındadır. Cemal Can'ın babası Selanikli annesi ise, Rizelidir. Bir de ablası vardır. İzmir’de liseye kadarki tüm eğitimini tamamladı. İstanbul'a gelmesi ise üniversite okumak içindi.

Survivor yarışmasının gönüllüler takımında nasıl bir performans sergileyeceği ise merak ediliyor. Survivor’da fenomen olarak kalıp kalamayacağı konuşulan konular arasındadır.

Cemal Can Canseven'in Asıl Mesleği Nedir?

Kendi hayatını DJ'lik yaparak kazanan Canseven, videolar da çeken biriydi. Üniversite eğitimine İstanbul Yeditepe üniversitesinde başladı. Okuduğu bölüm ise, reklam tasarım ve iletişim bölümüydü. Ayrıca kendi mesleğini geliştirmek amacı ile İstanbul da bulunan Dj Academy de eğitim aldı. Sempatik tavırları ile genç kızların dikkatini çeken Canseven survivor yarışmasında da dikkat çekecek bir isim olarak gözüküyor. Danla Bilic ile üniversite zamanından tanışıyor. Dj olarak bilinse de aslında hakkındaki pek çok bilgiyi çektiği videolar ile veriyor.

Bu yazı 23 HAZIRAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Diğer Blog Yazıları

Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar