Survivor 2020 Yarışmacısı Ersin Korkut Kimdir?

Bu sene Ünlüler-Gönüllüler konseptiyle bir kez daha izleyiciyi TV8 ekranlarına bağlamaya hazırlanan Survivor, yarışmacılarıyla dikkat çekmeyi başardı.

Ersin Korkut Kimdir?

8 Kasım 1977'de Hakkari'de doğan Ersin Korkut, yakın akrabası olan Yılmaz Erdoğan aracılığıyla show dünyasına adım atmıştır. Doğduğu şehirde taksicilik yaparak geçimini sağlayan ünlü isim İstanbul'da bir dönem pizzacılık yapmıştır.

2000 yılından itibaren BKM'de farklı görevler üstlenen Korkut, ilk olarak Cem Yılmaz ile Doritos reklamına çıkarak ilgiyi üzerine çekmeyi başarmıştır. Hafızalara "Doktor bu ne" repliğiyle kazınan oyuncu daha sonra "Çok Güzel Hareketler Bunlar" programının oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

Ersin'le Güldürüp Korkut'la Korkutacak

TV8 ekranlarında tanıtımı dönmeye başlayan Survivor 2020 Ünlüler-Gönüller şimdiden reyting rekorları kıracağa benziyor. Birbirinden ünlü ve birbirinden güçlü yarışmacıların yer aldığı yeni bölümde Ersin Korkut hazırladığı sloganla jeneriğe damga vuruyor.

Kendisinden tam da bekleneni verecek olan yarışmacı "Ersin ismiyle güldürürken Korkut soyadıyla rakiplerine korku salacak". Rakipleriyle karşılaştırıldığı zaman sportif anlamda nasıl bir performans sergileyeceği netlik kazanmamış olan yarışmacı adada ne kadar kalırsa kalsın, bulunduğu ortama renk katacağa benziyor.

Sinema Sanatçısı Survivor'da

43 yaşındaki oyuncu ve sinema sanatçısı Ersin Korkut, bugüne kadar pek çok dizi ve filmde rol almıştır. Kutsal Damacana serisi, Ekşi Elmalar, Çok Film Hareketler Bunlar, Organize İşler Sazan Sarmalı oyuncunun en başarılı filmleri arasında sayılabilir.

Bu yazı 19 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Diğer Blog Yazıları