Survivor 2020 Yarışmacısı Fatma Günaydın Kimdir?

Fatma Günaydın Gönüllüler adı altında yarışmada yer alıyor. Kendisinin neşeli bir karakter olduğunu dile getiriyor. 28 Nisan 1995 senesinde Erzurum'da dünyaya gözlerini açmıştır. Kendisine Fatoş diyerek hitap ediliyor. Kendisi de bu hitabı tercih ettiğini söylüyor.

Yedi kişilik bir ailesi vardır. 5 kardeşten oluşan bu ailenin en küçüğüdür. Buna karşın üç ablası ve bir de abisi vardır. Kendisini kurtarıcı bir bebek olarak tanımlıyor. Bunun nedeni ise, abisinin doğumundan hekimin, annesinin karnında unuttuğu gazlı bezdir. Kendisi doğmamış olsaydı, gazlı bezden dolayı annesinin hayata veda edebileceğini söylüyor.

Bu kurtarıcı özelliğin hayatının her anında onunla beraber olacağına inanıyor. İlkokulda kız futbol takımında yer almıştır. Ancak bacakları günden güne kaslandığı için ve yine bacaklarında çarpıklaşma olduğu için futbolu bırakmak zorunda kalmıştır. Okul hayatı boyunca birçok spor faaliyetine katılmıştır.

Çünkü derslerini asmak istemiştir. Fakat bu sayede spora karşı olan ilgisi git gide artmıştır. Kendisini sürekli gezen ve sürekli hareket halinde olan biri olarak tanımlıyor.

En Sevdiği Oyun Hangisidir?

Survivor yarışmacısı küçükken en sevdiği oyunun, bebeklere giysi giydirmek olduğunu söylüyor. Bu yüzden de lise ve üniversite hayatında moda tasarım okuduğunu dile getiriyor. İş hayatına BKM Yapım ile başlamıştır. Daha sonra birkaç dizi ve filmde rol almıştır. Örneğin, Bizim Köyün Şarkısı adlı yapıtta kendisine yer bulmuştur.

Bu yazı 19 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Diğer Blog Yazıları