Survivor 2020 Yarışmacısı Parviz Abdullayev Kimdir?

Survivor 2020 yarışmacılarının belli olmasıyla birlikte tüm dikkatler ünlü isimler üzerine çevrildi. Bu sezon Ünlüler-Gönüllüler konseptiyle bir kez daha izleyici karşısına geçmeye hazırlanan Survivor, bir kez daha Acun Ilıcalı yapımcılığı ve sunuculuğuyla TV8 ekranlarına geliyor.

Parviz Abdullayev Kimdir?

5 Ocak 1986 Azerbaycan doğumlu olan Parviz Abdullayev, profesyonel bir dövüşçüdür. Bugüne kadar katıldığı 55 dövüşün 49'undan zaferle ayrılan yarışmacının 26 nakavt ve 6 yenilgisi bulunuyor. 2010 yılında Azerbaycan'da yılın ilk 10 sporcusu arasına girmeyi başaran Parviz, spordaki başarısı sebebiyle Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından çeşitli şekillerde ödüllendirilmiştir.

Hayatı Hep Dövüş Olan Yarışmacı

2011 yılında "Cobra" kickboks kulübünün liderliğine başlayan yarışmacı, evli ve iki erkek evlat sahibidir. Oğlu Yusif'te boksla ilgilenmektedir. Rakibini çıktığı maçlarda diz darbesiyle nakavt etmesiyle ünlü olan sporcu, Survivor'da neler yapabileceği şimdiden merak konusu olmuştur. Spor hayatına aktif olarak devam eden Abdullayev, zorlu ada şartlarına sıkı bir hazırlık döneminden geçerek gelmiştir.

Son derece başarılı bir kadroyla başlayacak olan yarışma programında Ünlüler ve Gönüllüler bir kez daha karşı karşıya gelecek. Acun Ilıcalı'nın geçmiş yıllarda edindiği tecrübeler ve izleyici beklentileri göz önünde tutulduğu zaman bu sene ekranlarda tadına doyulmayacak bir yarışma programı seyredileceği söylenebilir. Pek çok izleyici için şimdiden Survivor Şampiyonu ilan edilen Parviz Abdullayev, beklentileri ne ölçüde karşılayacak hep birlikte göreceğiz.

Bu yazı 19 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Diğer Blog Yazıları