Survivor 2020 Yarışmacısı Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir?

Survivor yarışmasının yeni sezonunda gönüllüler takımında oynayacak olan Sadık Ardahan Uzkanbaş, 1987 yılında Adana'da doğmuş ve orada büyümüştür. 33 yaşına basan Sadık Ardahan Uzkanbaş, hala Adana'da yaşamaktadır. Oldukça güçlü ve azimli olan adanalı sadık, Survivor yarışmasında birinci olmayı hedefliyor. Survivor'a hazırlanmak için yeterli vakti olmasa bile o kendini her zaman hazır hissediyor. Sadece birinciliği değil, takımıyla birlikte oynayacağı yarışmalarda da hızlı ve güçlü olacağını düşünüyor.

Sadık Ardahan Uzkanbaş Ne İş Yapmaktadır?

8 yıl boyunca Adanaspor'un alt yapı takımlarında futbol oynamıştır ancak yaşadığı kazalar ve sakatlıklar sonucu ara vermek zorunda kalmıştır. Yaşadığı kazaları atlattıktan sonra askere gitmiştir ve askerden döndüğünde Dubai'ye gitmiş ve 2 yıl orada kalmıştır. Dubai'den döndükten sonra Kazakistan'a gitmiştir.

Sadık Ardahan Uzkanbaş Kimdir?

Yeni yerler, yeni insanlar tanımayı çok sevdiği için, imkanı olduğu boyunca farklı ülkelere gidip yeni kültürler öğrenmeyi sevmektedir. Hayallerinden biri de Survivor yarışmasına katılmak olan Sadık Ardahan Uzkanbaş, Survivor yeni sezonunda bu hayalini gerçekleştirecektir. Survivor yarışmasının yayınladığı yeni tanıdım videosunda iddialı sözleriyle dikkat çekmiştir. ''Arkasında bir hikaye bırakmış her insan sonsuza dek yaşar.

Yapında bozukluk varsa benden mimarlık bekleme'' gibi iddialı sözleriyle Survivor yarışmasının gönüllüler takımında savaşacak olan Sadık Ardahan Uzkanbaş, sevenlerinden ve onu tutacak olan izleyicilerden destek bekliyor.

Bu yazı 19 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Diğer Blog Yazıları