Survivor 2020 Yarışmacısı Tayfun Erdoğan Kimdir?

Ekranlara gelmek için gün sayan yarışma programı Survivor yeni sezonuyla izlenme rekorları kırmaya hazırlanıyor. Sevilen yarışma programı 2020 sezonunda da yine ünlüler ve gönüllüler konsepti ile TV 8 ekranlarında olacak. 2020 Survivor yarışmasında gönüllüler takımında yarışacak olan isimlerden biri de Tayfun Erdoğan'dır. Survivor 2020'nin iddialı isimlerinden biri olan Tayfun Erdoğan kimdir?

Tayfun Erdoğan

Tayfun Erdoğan, 2020 sezonunda yayınlanacak olan Survivor yarışmasında gönüllüler ekibinde yer alacak. Sporcu kimliğiyle de adından söz ettirecek bir yarışmacı olan Tayfun Erdoğan'ın kim olduğu merak konusu. Bursa'da yaşayan Tayfun Erdoğan, magazin dünyasından da yakından tanınan şarkıcı Emrah'ın oğlu olarak bir süre gündemi meşgul etmişti. Babalık davası ile resmiyette de şarkıcı Emrah'ın oğlu olduğu teyit edilen Tayfun Erdoğan, yeni sezonda Survivor'ın gönüllüler takımında yarışacak.

Tayfun Erdoğan Eğitim Hayatı

4 Kasım 1991 doğumlu olan Tayfun Erdoğan, 29 yaşındadır. Bursa'nın Osmangazi ilçesinde dünyaya gelen Tayfun Erdoğan İlkokulu ve ortaokulu Bisaş İlkögretim Okulunda okudu. Aynı zamanda Bursaspor alt yapısında top koşturdu. Amatör olarak futbol oynayan Tayfun Erdoğan, liseyi yine Bursa'daki Hasan Ali Yücel lisesinde okudu.

Liseden mezun oluktan sonra üniversite sınavına giren Tayfun Erdoğan, Bursa Uludağ Üniversitesini kazandı. Uludağ Üniversitesi'nde 2 yıllık İşletme Bölümü okuyan Tayfun Erdoğan, eğitim hayatını başarılı bir şekilde tamamladı. Tayfun Erdoğan, başlamasına sayılı günler kalan Survivor 2020 yarışmasında mücadele edecek isimlerden biri oldu.

Bu yazı 19 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Diğer Blog Yazıları