Survivor 2020 Yarışmacısı Tuğba Melis Türk kimdir?

Survivor  2020 yarışması 16 şubatta ekranlardaki yerini alacak. Bu yarışmaya katılacak ünlü isimlerden biri de Tuğba Melis Türk olmuştur. Tuğba Melis Türk'e ait bilgiler ise şu şekilde aktarılabilir:

Tuğba Melis Türk Kimdir?

Tuğba Melis Türk, Bulgaristan'ın Sofya kentinde 7 Eylül 1990 yılında doğmuştur. Aslen Azeri kökenlidir. Bulgaristan’dan ailesi ile beraber Türkiye’ye yerleşmişlerdir. Tuğba Melis Türk İstanbul’da yaşıyor. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Drama ve Oyunculuk Bölümü'nü bitirmiştir. Tuğba Melis Türk ayrıca Akademi Neo’da oyunculuk eğitimi de almıştır Miss Turkey 2009'da finalist, Miss Kemer Güzellik yarışmasında ikinciliği vardır. 2011 tarihinde ise Best Model of Turkey yarışmasında birinci olmuştur.

Oyunculuk Kariyeri

Tuğba Melis Türk'ün oyunculuk kariyeri 2004 tarihinde Büyük Buluşma dizisiyle başlamıştır.

Diğer rol aldığı diziler ise şunlardır:

Şimdi Onlar Düşünsün,

Kaçak,

Merhamet,

Sana Bir Sır Vereceğim,

Hatasız Kul Olmaz,

Adını Feriha Koydum,

Leyla ile Mecnun,

Sevgili Düşmanım,

Uygun Adım Aşk,

Senin Uğruna,

Annem,

Bez Bebek,

Arka Sokaklar gibi dizilerde oyunculuk kariyerini sürdürmüştür. Tuğba Melis Türk bu diziler haricinde Star Tv'de yayınlanmış olan; başrollerde Nazan Kesal ve Deniz Baysal'ın olduğu Fazilet Hanım ve Kızları adlı dizide rol almıştır. Tuğba Melis Türk'ün oynadığı dizilerinin yanında rol aldığı sinema filmleri de vardır. Bu filmler ise şunlardır:

Kolpaçino: Bomba,

Laz Vampir Tirakula filmlerinde de oyunculuğunu sergilemiştir.

Bu yazı 19 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Diğer Blog Yazıları