Survivor 2020 Yarışmacısı Yasin Obuz Kimdir?

Survivor 2020 Yarışmacısı Yasin Obuz Kimdir?

Yasin Obuz, Survivor 2020 yarışmasına dahil olan yarışmacılardan biri olarak karşımıza çıktı. Obuz'u ilk olarak masterchef yemek yarışması ile tanıdık. Dikkat çekici tavırları ile adından söz ettirmeyi başarmış bir yarışmacıdır.

Yasin Obuz aslen Diyarbakır doğumlu olup, otuz iki yaşındadır. Katıldığı yarışmalara ise İstanbul'dan katıldı. Eğitimini Hacettepe Üniversitesinde ve Spor bölümünde tamamladı. Son olarak masterchef programında finale yakın bir zamanda elemeye kaldı ve elendi. Elemeye kaldığı kişi Batuhan Bayırdı ve Bayır Obuz'u eledi.

16 Şubat başlayacak olan Survivor yarışması ile yine adını duyurmaya geliyor. Yasin Obuz bekardır ve ailesi Antalya da yaşamaktadır.

Yasin Obuz Ne İş Yapıyor?

Adını ilk olarak evlilik programı ile duyuran Yasin Obuz, çeşitli işler yapmıştır. Birden fazla programla adını tekrar tekrar duyurdu. Genel olarak ticaret ile uğraşan biridir. İşletmeci olan Obuz, yemek programında pilavcı olarak anılırdı. Uzun yıllar Kıbrıs'ta yaşamış. Pilavcı diye anılmasının sebebi ise, pilav satan bir dükkanı işletmesi idi. Pilav dükkanı İstanbul Sirkeci de bulunuyor ve dükkanın ismi ise, Pilavcı Hurşit'tir. Yarışma dışında kalan sürelerini hep dükkanında geçiren biri olarak bilinir.

Yasin Obuz'un Katıldığı Programlar

Yasin Obuz pek çok programa katılmış biridir. Yemekteyiz, masterchef, evlilik programıdır. Şimdi ise yeni başlayacak olan Survivor yarışmasında olacaktır. Kendine güvenen biri olarak programlara katılıyor.

Bu yazı 23 HAZIRAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Diğer Blog Yazıları

Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar


canlı tv
canlı tv