Baraj canlı izle

Baraj dizisi 1977 yılında çekilen ve başrollerini Türkan Şoray ile Tarık Akan'ın payhlaştığı sinema filminin dizi versiyonudur.

Dizinin başrollerini Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz ve Tarık Yılmaz paylaşmaktadır.

Nazım sert mizaçlı bir adamdır. Ancak yüreği ve vicdanı görüntüsünğn aksine sevgi doludur. Nazım bir arkadaşlık sitesinde Nehir ile tanışır. İkili uzun süre yazışır ve birbirlerine karşı yakınlık duyarlar.

Nehir resmini gönderir. Nehir dünya güzeli bir genç kızdır. Nazım ise yüzündeki yaradan dolayı Nehir'e kendi resmi yerine çalıştığı baraj inşaatına babası tarafından sürgün gönderilen zengin şımarık ve çapkın Tarık'ın resmini gönderir.

Nehir Tarık'ın resmini çok beğenir ve sürpriz yapmak için Baraj inşaatına gelir. İşte tam da burdan sonra işler fena karışır.

Bu akşamki bölümde neler mi olacak ?

Nazım ve Tarık anlaşır. Tarık Nehir'e kötü ve ilgisiz davranacak, Nazım ise Tarık'dan alacağı taktiklerle Nehir'in kalbini çalmayı deneyecektir. Ve Nehir Nazım'la yakınlaşınca Nazım gerçekleri Nehir'e anlatacaktır. Nazım ve Nehir yakınlaşacak mı? Aşk doğru adresi bulacak mı? Hepsi ve daha fazlası poyraztv.com'da

Diziyi sitemizden canlı ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

 

 

Bu yazı 08 EYLüL 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Diğer Blog Yazıları

Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar


canlı tv
canlı tv