Benim Adım Melek canlı izle 31. bölüm

Benim Adım Melek canlı izle 31. bölüm

TRT1'in sevilen dizisi Benim Adım Melek güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici senaryosu ile her Çarşamba TRT1 ekranlarında.Dizi bu akşam 31. bölümüyle ekranlara geliyor. Benim Adım Melek dizisini sitemizden tek parça, kesintisiz ve canlı olarak izleyebilirsiniz.

Seyit Ali sünnet oluyor. Seyit Ali'nin sünneti sebebiyle tüm aile bir araya gelir. Kırgınlıklar, küskünlükler o gün için unutulur. Seyit Ali'nin sünnetine gelen davetsiz misafirler kimler? Sünnet düğününde neler olacak ? hepsi ve fazlasını sitemizden kesintisiz ve canlı olarak izleyebilirsiniz.

3 çocuğuyla hayatta kalma mücadelesi veren bir kadın Melek. Hayatını yeniden kuruyor, anneliğin tüm zorlukları, anneliğin ne demek olduğunu anlatıyor.

Melek 3 çocuk annesidir.Kızı Defne zenginlik hayalleriyel gözü hep yükseklerde olan bir kızdır. Ve annesini çok zorlamaktadır. Oğlu Kerem futbolla ilginenen, futbol sevdası yüzünden sürekli bir kavganın içinde olan kavgacı, agresif ve geçimsiz bir çocuktur. En küçük çocuk ise oğlu Seyit Ali'dir. Seyit Ali uyumlu, yumuşak huylu her zaman mutlu olmanın yolunu bulan bir çocuktur.

Nehir Erdoğan ve Kutsi'nin başrollarini paylaştığı diziyi izlerken göz yaşlarınıza hakim olamayacaksınız.

Benim Adım Melek dizisini sitemizden bu akşam 20:00'de canlı olarak izleyebilirsiniz.

Bu yazı 16 EYLüL 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Diğer Blog Yazıları

Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar


canlı tv
canlı tv