Güz Masalı canlı izle 31. bölüm

Güz Masalı canlı izle 31. bölüm

Kanal 7'nin Hint dizileri ilgiyle izlenmeye devam ediyor. BU dizilerden biri olan Orijinal adı “Dil se di dua Saubhagyavati Bhava” olan dizi ‘Güz Masalı’ haftaiçi her gün 22:30'da kanal 7'de. Diziyi sitemizden tek parça izleyebilirsiniz.

Dizide bugün neler olacak?

Janvi fotoğrafçıda Viraj’ın para ödülü verdiği fotoğrafını görünce panikler. Ve oradan kaçar. Fotoğrafçı hemen Unniyal’i arar ve Janvi’nin kaçtığını söyler.

Viraj Ragav’ın peşine düşmüştür ve onu takip ederken kaza yapar. Viraj Unnial’a tamirci bulmasını söyler. Viraj tamir için Ragav’a gider. Ragav ve Viraj karşı karşıya mı geliyor?

Sia ktamir yapan Ragav’ın yanına gelir. Sia’yı arkadaşı sanır ve kendisine alet vermesini ister . Sia aleti verir ama verdiği alet yanlıştır. Ragav kızar ancak bir de bakar ki karşısında Sia.. Sia’yı karşısında görünce çok utanır. Ne diyeceğini şaşırır. Hepsi ve daha fazlasını sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Dizide dün neler yaşandı?

Viraj Janvi'nin hayatta olduğunu öğrenir.Ve Rana'nın Viraj'ın yerini bildiğinden emindir.Rana'nın yanına gider.Rana Viraj'a hiçibir şey anlatmak istemez ve söylemez de. Ancak Viraj Rana'nın telefon görüşmelerini inceler ve Rana'nın Janvi ile görüştüğünü anlar.

Viraj bulduğu numarayı arar ve telefona Raghav çıkar. Janvi'yi telefona isteyen Viraj bir sonuç alamaz. Çünkü Raghav ve diğer herkes Janvi'yi Sia olarak tanır.

Güz Masalı'nı haftaiçi her gün sitemizden HD görüntü kalitesiyle ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

Bu yazı 16 EYLüL 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Diğer Blog Yazıları

Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar


canlı tv
canlı tv