Masum canlı İzle 178. bölüm

Masum canlı İzle 178. bölüm

Masum Kanal 7'de bugün 16:10'da yeni bölümüyle ekranlarda.Diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Masum'da bugün neler olacak;

Bebeğe hediye altın almak için Gopi ve Rashi kuyumcuya gitmek için yola çıkarlar. Yolda oyuncak silah satan bir çocuk görürler. Gopi çocuğa çok üzülür ve yardım amaçlı çocuktan oyuncak silah satın alır ve bu oyuncak silahı çantasına koyar. Kuyumcuya gittiklerinde kuyumcu çantadaki silahı farkeder Gopi ve Rashi'yi soyguncu zannederek hiç tereddütsüz elindeki en kıymetli muücevheri ücretsiz olarak Gopi ve Rashi'ye verir.Gopi ve Rashi şaşkınlık içerisinde ne olduğunu anlamazlar, mücevheri alıp giderler.

Ve polis her yerde Gopi ve Rashi'yi aramaktadır. Her yere robot resimleri asılan Gopi ve Rashi masum olduklarını nasıl ispatlayacak? Hepsi ve daha fazlasını sitemizden kesintisiz ve tek parça olarak izleyebilirsiniz.

 Masum'da dün neler oldu?
Rashi ve Gopi bayram hazırlıkları için Kokila tarafında görevlendirilir. Ve birlikte çalışmak zorunda kalırlar.Bu çalışma esnasında Gopi'nin Rashi'yi uyarmasıyla büyük kavga çıkar. Durumu gören Kokila olaya müdahale eder ve birbirleriyle iletişim kurmalarını yasaklar. Kokila gelinlerini sürekli sınamaktadır.

Zıt karakterli iki kuzenin hikayesi.Gopi ve Rashi'nin yaşadıkları sizi alıp götürecek.
Gopi ailesi ölünce dayısı Gopi'yi yanına alır ve kendi evlatlarından ayırmaz.
Gopi eğitimsiz okuma yazması olmayan saf sevgi ve güzelliğin her şeyin üstünde olduğuna inanan güzeller güzeli bir genç kızdır. Kuzeni Rashi ise eğitimli ve çok zekidir. Ancak bir o kadar açgözlü ve kıskançtır.
Hikaye Gopila'nın oğluna gelin olarak Gopi'yi seçmesiyle başlar.

Masum hafta içi her gün Kanal 7'de . poyarztv.com'dan diziyi tek parça izleyebilirsiniz.

Bu yazı 16 EYLüL 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Diğer Blog Yazıları

Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar


canlı tv
canlı tv