Masum canlı izle 179. bölüm

Masum Kanal 7'de bugün 16:10'da yeni bölümüyle ekranlarda.Diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Masum'da bugün neler olacak ?

Kinjal bayram hediyesi ister ve ağabeylerine ağırlığınca para vermelerini istediğini söyler.Herkes çok şaşırır ve bu isteğini çok tuhaf bulurlar. Kokila Kinjal'e bir şartla bu isteğini yerine getireceğini söyler. Ve bir şart koşar.Kokila Kinjal'e ne şart koşmuştur? Kinjal bu şartı yerine getirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlasını sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Kinjal ağabeylerinden bayram hediyesi olarak ağırlığınca para ister. Onun bu isteği herkesi şok eder. Gopi’nin akıllıca önerisi sayesinde Kokila Kinjal’e şart koşar. Kokila’nın şartını yerine getirmeye çalışan Kinjal başarısız olur. Kokila kızının evine gelip ona büyük bir ders verir. Çok öfkelenen Kinjal herkese ateş püskürür. Urmila ise para alamayacağı için büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Gopi’ye karşı bilenen Kinjal, annesinin sözlerine önem verecek mi?

Masum'da dün neler yaşandı?

Bebeğe hediye altın almak için Gopi ve Rashi kuyumcuya gitmek için yola çıkarlar. Yolda oyuncak silah satan bir çocuk görürler. Gopi çocuğa çok üzülür ve yardım amaçlı çocuktan oyuncak silah satın alır ve bu oyuncak silahı çantasına koyar. Kuyumcuya gittiklerinde kuyumcu çantadaki silahı farkeder Gopi ve Rashi'yi soyguncu zannederek hiç tereddütsüz elindeki en kıymetli muücevheri ücretsiz olarak Gopi ve Rashi'ye verir.Gopi ve Rashi şaşkınlık içerisinde ne olduğunu anlamazlar, mücevheri alıp giderler.

Ve polis her yerde Gopi ve Rashi'yi aramaktadır.

 Dizinin konusu; Zıt karakterli iki kuzenin hikayesi.Gopi ve Rashi'nin yaşadıkları sizi alıp götürecek.
Gopi ailesi ölünce dayısı Gopi'yi yanına alır ve kendi evlatlarından ayırmaz.
Gopi eğitimsiz okuma yazması olmayan saf sevgi ve güzelliğin her şeyin üstünde olduğuna inanan güzeller güzeli bir genç kızdır. Kuzeni Rashi ise eğitimli ve çok zekidir. Ancak bir o kadar açgözlü ve kıskançtır.
Hikaye Gopila'nın oğluna gelin olarak Gopi'yi seçmesiyle başlar.

Masum hafta içi her gün Kanal 7'de . poyarztv.com'dan diziyi tek parça izleyebilirsiniz.

Bu yazı 17 EYLüL 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Diğer Blog Yazıları

Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar


canlı tv
canlı tv