Mucize Doktor canlı izle 29. bölüm

Mucize Doktor canlı izle 29. bölüm

Fox Tv’nin tıbbi drama dizisi Mucize doktor Amerikan yapımı The Good Doctor dizisinden uyarlanmıştır. Dizi Perşembe akşamları 20:00’de ekranlara geliyor. Diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Bu akşam Mucize Doktor'da neler olacak?

Ali'nin Nazlı'ya olan aşkı gittikçe büyümektedir. Ali ilişkilerini daha normal herkesin yaşadığı gibi yaşamak ister. Şuan kafasında kurduğu tek şey Nazlı'yı öpmektir. Hastanede her şey normal sıradan bir günken birden cehenneme döner. Yaşanan bir facia nedeniyle hastanenin acil servisi hastalarla dolar taşar. Tam bir kaos tam bir kriz yaşanmaktadır. Tam da bu kasoun ortasında Ali Vefa seneler önce önce verdiği bir sözü hatırlar ve... Hepsi ve daha fazlası bu akşam 20:00'de Fox'ta. Diziyi sitemizden kesintisi, canlı ve HD görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.

 

Mucize Doktor'un konusu şöyle ;
Savant Sendromlu bir çocuğun daha küçük yaşta verdiği kayıplar ve bu çocuğun cerrah olup bir hastanede işe başlamasıyla gelişen olaylar anlatılıyor. Ali Vefa’nın hikâyesi içinizi ısıtacak. Ve çoğu zaman duygusal anlar yaşatacak. Ali Vefa hayatı boyunca farklılığının dezavantajlarını yaşamıştır. Şimdi hayatını normal bir insan gibi yaşamak ve bu yaşamda onunda yeri olduğunu kanıtlamak istemektedir. Ali Vefa aşık da olur ve aşkının da peşinden koşar, koşmak ister ama farklılığı çoğu zaman hayatta bir çok şeyi yaşamasına engeldir. Ali Vefa hayata uyumlanmaya kararlıdır. Bunu ne kadar başarabilecek? Ali Vefa bu süreçte neler yaşayacak?

Bu yazı 17 EYLüL 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Diğer Blog Yazıları

Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar


canlı tv
canlı tv