Yeni Hayat canlı izle 3. bölüm

Yeni Hayat canlı izle 3. bölüm

Kanal D'nin yeni dizisi Yeni Hayat bu akşam 20:00'de yeni bölümüyle ekranlarda. Diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Dizinin başrolünü Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve Nilperi Şahinkaya paylaşmaktadır.

Dizinin bu akşamki bölümünde neler olacak?

Yasemin Timur'dan kurtulmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Kunduzi'nin söylediklerini yapmaya ve Adem'i kendisine aşık etmeye karar verir. Yasemin Adem'in kafasını karıştırmak için harekete geçer? Ancak Adem Yasemin'in ne yapmaya çalıştığını anlar ve Yasemin'in ne gizlediğini sakladığı şeyin ne olduğunu öğrenmeye çalışır. Peki Adem Yasemin'in ilgisine kayıtsız kalabilecek mi?

Timur ve Yasemin araçta giderken silahlı adamlar tarafından yolları kesilir. Ve bu adamlar Yasemin'i kaçırırlar. Bu da Kunduzi ve Ysemin'in bir oyunu mudur? Yoksa Yasemin gerçekten tehlikede midir? Tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası bu akşam 20:00'de Kanal D'de. Yeni Hayat dizisini sitemizden canlı ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

Dizinin genel konusu şöyle ; Eski Özel harekatçı Adem özel güvenlik olarak Timur'un eşini korumak amacıyla işe başlar. Adem, eşi ve çocuğunu da alarak Timur Beyin yanına taşınır.

Timur'un eşi Yasemin Adem'in yakın korumalığından hoşlanmamaktadır. Ve ikili arasında sürekli bir çekişme başlar.

 Yeni Hayat dizisini sitemizden tek parça ve canlı olarak kesintisiz izleyebilirsiniz.

Bu yazı 17 EYLüL 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Diğer Blog Yazıları

Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar


canlı tv
canlı tv