Hazal Subaşı çalışmalara başladı

Ünlü oyuncu Hazal Subaşı, Adını Sen Koy isimli günlük dizide tanındı ama en iyi çıkışı ise Çukur dizisindeki Nehir karakteri ile yaptı.

Hazal Subaşı’nın hem sosyal medyada hem de basında sıklıkla yer bulmasını sağlayan Çukur dizisindeki başarılı performansı oldu. Adını Sen Koy günleri ise çoktan unutuldu…

Hazal Subaşı ayrıca yeni dizisinde yeni aşkını da buldu. Aliço karakterini canlandıran Rıza Kocaoğlu ile aşk yaşayan oyuncu, dizi çekimlerinin Mart ayında durdurulmasından sonra dinlenme fırsatı buldu.

Haziran ayı ile birlikte başlayan normalleşme döneminde de sevgilisi Rıza Kocaoğlu ile tatil keyfi yaşayan Hazal Subaşı, her paylaşımı ile takipçileri tarafından merakla izlendi. Ayrıca magazin basınında da tatil güzelliği ile birçok kez haber oldu.

İşte bu dönem sona eriyor. Çünkü artık iş vakti. Çukur dizisi için 15 Ağustos’ta okuma provaları yapılacak. 16 Ağustos tarihinde ise çekimler başlayacak.

Hazal Subaşı, tatilin son döneminden paylaşımlar yapmayı sürdürüyor. Oyuncu, aşağıdaki fotoğrafıyla da mutluluğunu ifade etti, ama bu dinlenme dönemi de artık son buluyor.

 

Bu yazı 13 AğUSTOS 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Diğer Blog Yazıları

Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar


canlı tv
canlı tv