Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni dizisi Alef ne zaman başlayacak

Kenan İmirazlıoğlu ve eşi Sinem Kobal, bu aralar neşeli mi neşeli… Sinem hanım evde dinlenmekte ve gelen projeleri de adeta elinin tersiyle itiyor. Kendisine proje soranlara da ‘Dinleniyorum’ yanıtını verip detaya girmiyor.

Kenan İmirzalıoğlu ise bir yanda atv ekranında Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını sunuyor, diğer yanda da Blu TV’de Alef dizisinin yayınlanmasını bekliyor. Alef’in çekimleri tamamlandı. Ünlü oyuncu, eşi ile katıldığı etkinlikten sonra kameralara kısa bir açıklama yaptı.

Alef dizisinin Nisan ayında başlamasını beklediğini ifade eden İmirzalıoğlu,öyle neşeliydi ki, kameramanlarla sıcak bir diyalog kurdu.Videodan o anları izleyebilirsiniz.

Alef hakkında bilgiler.

BluTV ve FX ortaklığında hayata geçirilen, başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen’in paylaştığı ve yönetmen koltuğunda ödüllü yönetmen Emin Alper’in oturduğu Alef, İstanbul Boğazı’nda bir cesedin bulunmasının ardından ortaya çıkan çeşitli cinayetlerin sırrını çözmeye çalışan iki dedektifin hikayesini konu alıyor.

Osmanlı ve İslam Tarihi’nden izler taşıyan dizide, genç ve hırslı dedektif Kemal (Kenan İmirzalıoğlu) ile tecrübeli ortağı Settar (Ahmet Mümtaz Taylan), İstanbul’da işlenen gizemli bir seri cinayet vakasının peşine düşüyor. Hem kişisel hayatları hem de olaylara yaklaşımlarıyla birbirine tamamen zıt bu ikiliye, bir üniversitede öğretim görevlisi olan Yaşar (Melisa Sözen) da katılıyor. Ekip, cinayetleri çözmeye çalışırken buldukları her delille yüzyıllar boyu saklı kalan bir sır perdesini de aralayacak.

Bu yazı 10 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Diğer Blog Yazıları