Survivor 2020 Yarışmacısı Barış Murat Yağcı Kimdir?

Survivor 2020 Yarışmacısı Barış Murat Yağcı Kimdir?

Eski basketbolcu ve model Barış Murat Yağcı kimdir? Survivor 2020 yarışmasında boy gösteren yarışmacı Barış Murat Yağcı hakkında merak edilenler bu sayfada.

Acun Ilıcalı tarafından Türkiye versiyonu ile hazırlanan ve yine Acun Ilıcalı'ya ait TV 8 kanalında yayınlanacak 2020 Survivor yarışmasının ünlüler kısmında yer alan Barış Murat Yağcı dizilerde boy gösteren ve fiziksel özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Barış Murat Yağcı kimdir?

Barış Murat Yağcı İzmir ilinde 1991 yılında dünyaya gelmiştir. Anne ve babası Barış daha küçükken ayrılan oyuncu Yağcı, annesi ve üvey babası tarafından büyütülmüştür. İki üniversite bitiren oyuncunun mezun olduğu okullar Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi Bölümü'dür.

Sakatlanıncaya kadar Efes Pilsen ve Pertevniyal Spor Kulübü’nde profesyonel basketbolcu olan oyuncu Best Model yarışmasına da katılmış sonraki aşama olarak bir süre model olarak podyumlarda boy göstermiştir.

Oyuncu hızlı yaşamına televizyon dizilerinde rol alarak adım atmış Kiralık Aşk, Kocamın Ailesi, Şevkat Yerim Dar dizilerinde küçük rollerle ekranlarda boy göstermeye başlamıştı. Kariyerine Survivor yarışmasını da ekleyen Yağcı Survivor yarışması sayesinde uzun süre ekranlarda boy gösterecek iddialı ünlü yarışmacılar arasında yer alacak gibi.

 

Dikkatleri Çekecek

Survivor yarışmasında fiziği ile genç kızların favorileri arasında yer alacağı kesin olan Yağcı sezon boyunca performansı ile rakiplerine meydan okuyabilecek mi? Zorlu parkurları, zorlu yaşam şartlarını başarabilecek mi?

Barış Murat Yağcı'nın da yarışmacı olarak yer alacağı Survivor yarışması bu sezonda izleyiciyi ekrana bağlayacak yarışmacılarla, sürprizlerle dopdolu.

Bu yazı 23 HAZIRAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Diğer Blog Yazıları

Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar