Survivor 2020 Yarışmacısı Elif Yıldırım Gören Kimdir?

Survivor 2020 Yarışmacısı Elif Yıldırım Gören Kimdir?

Sizlere yeni sezonda Survivor yarışmasında yarışmacısı olarak yarışacak olan Elif Yıldırım Gören hakkında kısaca bilgiler vereceğiz. Survivor 2020 başlamasına çok az kaldı ve survivor tiryakileri yarışmanın başlamasını dört gözle bekliyor. Çok kişi tarafından oldukça sevilen yarışma yeni yarışmacıları ile zorlu bir rekabet içerisinde olacaktır. Bu zorlu rekabetin yarışmacıları içerisinde boy gösterecek olan Elif Yıldırım Gören ünlülerin olduğu takımda yer alacaktır. Elif Yıldırım Gören sporcu kişiliği ile bilinen bir kişidir.

Elif Yıldırım Gören Yarışma İle İlgili

Bursa İznik doğumlu olan Elif Yıldırım Gören yarışmaya oldukça iddialı hazırlanan ünlülerin yarışmacıları arasında geliyor. Sporcu kişiliğe sahip olan ünlü isim kendinden oldukça emin bir şekilde yarışmanın başlamasını bekliyor. Kendisinin milli atlet olması ve sporla ilgili olması yarışmada çok fazla zorlanmayacağı ve spor ile ilgili oyunları rahatlıkla oynayabileceğini kendisi ifade ediyor.

Elif Yıldırım Gören Kariyeri ve Mesleği Hakkında

Elif Yıldırım Gören milli atlettir. 2012 yılında olimpiyatlara katılan en genç milli atlettir. Ünlü atletin yarışmaya katılmaya iştirak etmesinin en önemli nedenlerinden birisi ise sporcu kişiliğini en iyi bir şekilde Survivor yarışmasında kullanmak istemesidir. Kendisi ise bu sporcu kişiliğinin kendisine yarışmada başarı getireceğine inanıyor. Yarışmacı ünlüler takımının içerisinde bulunan yarışmacılar arasında atletikliğini kullanarak iyi oyunlar çıkaracağına inanıyor. Spor kişiliğini ise yarışmada avantaj olarak kullanmak istiyor.

Bu yazı 23 HAZIRAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Diğer Blog Yazıları

Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar