Survivor 2020 Yarışmacısı Evrim Keklik Kimdir?

Survivor 2020 Yarışmacısı Evrim Keklik Kimdir?

Survivor 2020 ünlüler kadrosu da gönüllüler kadrosu da belli oldu. Bu kadroları sosyal medya üzerinden bir video ile duyuran Survivor yine muhteşem bir heyecana sahip olacak gibi gözüküyor. Survivor ünlüler takımında ses getiren kişiler var. Futbol, basketbol, sanat gibi alanlardan büyük ünlülerin katıldığı yarışma olan Survivor bu sene de merakla bekleniyor.

Reyting rekortmeni yarışmanın gönüllüler takımında yer alan kişilerden biri de eski voleybolcu Evrim Keklik'tir. Evrim Keklik 29 yaşındadır. 1991 doğumlu voleybolcu İstanbul'da doğmuştur. Fenerbahçe, Galatasaray ve Konya Ereğlispor takımlarında voleybolculuk yapan Evrim Keklik kronik sakatlığı nedeni ile voleybolu bırakmak zorunda kaldı.

Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünden mezun olan Evrim Keklik omzundan sorunlar çekmektedir. Yüzme antrenörlüğü de yapan Evrim Keklik aktifliği ile göz doldurmuş durumda.

Evrim Keklik Hakkında Öne Çıkanlar

Uzun boyu ve fiziği sayesinde gönüllüler takımını taşıyacak performansa aktifliğe sahip Evrim Keklik kazanma hırsına da sahip bir oyuncudur. Gönüllüler takımının mihenk taşlarından biri olacak oyuncunun performansı merakla beklenen performanslar arasında.

Daha önce Fenerbahçe ve Galatasaray gibi takımlarda voleybol oynaması sayesinde de baskıyı kaldırabilecek potansiyeli olan Evrim Keklik, televizyona da alışkın olduğu için kameralar karşısında ne yapması gerektiğini bilen bir kişidir.

Omzundaki sorunu tedavi olarak ve voleybolu bırakarak gideren eski milli sporcu sakatlığın nüksetmemesi hâlinde şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olarak göze çarpıyor.

Bu yazı 23 HAZIRAN 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Diğer Blog Yazıları

Sponsor Bağlantılar

Son Yorumlar


canlı tv
canlı tv