FOX TV canlı tv izlemeli - FOX TV Canlı Yayın

FOX TV canlı tv izlemeli - FOX  TV Canlı Yayın

FOX TV kanalını günün her saatinden sitemizden canlı izleme imkanına sahipsiniz.

FOX TV 1993 yılından beri Türkiye'de yayın yapan TV kanallarından biridir. İhlas Holding bünyesinde faaliyet göstermiştir..

FOX TV Yayını

FOX TV tek tür yayın yapan bir kanal değildir. Haber programları, dizi, film, yarışma programları gibi farklı türlerde yayın yapar. Özellikle sabah ve akşam saatlerinde yayınlanan haber programlarının izleyici kitlesi oldukça yüksektir. Bunun yanında birçok dizi yine FOX TV aracılığı ile izleyiciye ulaşır. Genellikle her yıl değişik diziler yayınlayan kanalın izleyici kitlesi oldukça geniştir. Oyuncu kadrosu ve oyuncuların performansı ile öne çıkmayı başaran ve oldukça büyük beğeni toplayan Mucize Doktor dizisi bunlardan biridir.

FOX TV ve Canlı İzleme

FOX TV'nin resmi internet sitesinde sağ üst köşede bulunan canlı yayın sekmesi aracılığı ile canlı izle yapmak mümkündür. Canlı izlemek; TV de yayınlanan programı internet üzerinden eş zamanlı izlemek anlamına gelmektedir.

FOX TV Dizileri

Ülkemizde reytingler üzerinde dizilerin ayrı bir önemi vardır.

Reytingi yüksek FOX TV dizileri şöyledir:

  • Mucize doktor
  • Yasak elma
  • Kadın
  • Kurşun

 

Bu dizilerin yanında kanalda yayınlanan başka diziler ve değişik yarışma programları var.

FOX TV'de Yayınlanan Yarışma Programları

FOX TV'de yayınlanan ve alışılmışım dışındaki yarışma programlarından biri ''Temizlik Benim İşim'' yarışma programıdır. Kirli olan evlere gidilerek temizlik yapılır ve en iyi temizliği yapan yarışmayı kazanır. Aynı kanalda ayrıca Zuhal Topal'la Sofrada adlı yemek programı yayınlanmaktadır.

Tüm bu programlar canlı TV aracılığı ile izlenebilir ve 24 saat yayın yapan FOX canlı yayın akışına resmi internet sitesinden ulaşılabilir.

Bu yazı 21 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Diğer Blog Yazıları