Doya Doya Moda ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Doya Doya Moda ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Geçtiğimiz haftalarda TV8 ekranlarında başlayan ve kısa sürede fenomen haline gelen doya doya moda programı, sahip olduğu formatla tüm dikkatleri üstüne çekiyor. Hafta içi ger gün yayınlanan program, öğle kuşağı programı olarak izleyiciyle buluşuyor. Türkiye'de bir ilk olan format, başarılı jüri üyeleri, özel konseptleri, yarışmacıları ve ödülleri ile yoğun ilgi görüyor.

Büyük Beden Kadınların Moda Programı

Hafta içi her gün saat 12.45'te TV8 ekranlarında yayınlanan program büyük beden kadınların moda programı olarak biliniyor. 40 ve üstü bedene sahip kadınlarında şık ve alımlı olabileceğini gösteren programda 4 jüri üyesi bulunuyor. Başarılı moda uzmanları ve tasarımcıların yer aldığı jüri üyeleri arasındaki isimler herkesin tanıdığı popüler isimler.

Programın jüri üyeleri Uğurkan Erez, Banu Noyan, Gülşah Saraçoğlu ve Kemal Doğulu'dan oluşuyor. Yarışmacılar belirlenen konsepte uygun kıyafetleri satın alarak jüri karşısına çıkıyor. Alışveriş yapılacak mekan ve yarışmacılara verilen bütçe de her gün farklılık gösteriyor. Programı tv8 canlı yayın izlemek için online web sitesinden de takip etmek mümkün.

Doya Doya Moda Yarışmacıları

Belirlenen konsepte uygun ve kendilerine en çok yakışan kıyafeti bulmaya çalışan 7 kadının yarıştığı program, tv8 izle i​​​​mkanı ile hafta içi her gün ekranlarda. Yayınlandığı günden bu yana her hafta bir yarışmacıyı eleyen programa, yeni haftada ise yeni yarışmacılar dahil oluyor. Programa dahil olup halen daha yarışan isimler arasında ilk dikkat çeken Emek Başkan oluyor. 85 kilo olan Emel Başkan, 46 beden. 48 beden olan Miraç Tortullu, 42 beden Su Saher, 46 beden Ferde Nur Başaran ve 44 beden olan Sündüz Durmaz'da dikkat çeken isimler arasında yer alıyor.

Bu yazı 08 ŞUBAT 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Diğer Blog Yazıları