Fox

04.04.2020
İsim Fox TV
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul
İletişim bilgi@fox.com
Telefon 0 212 414 90 00

Kanal 2009 yılında Ciner yayın holding bünyesinde yayına başlamıştır. Yayına başlamadan önce gülük gazete olarak tanınmaktaydı. Ancak 2018'in temmuz ayında gazete çıkarmayı bıraktı. Bir haber kanalı olarak aktif olarak yayınlara devam etmektedir.

Programlar

Kanal içeri açısından çoğunlukla haber programları ile öne çıkmaktadır. Kanalda her pazartesi ve çarşamba günleri saat 21.00 da Türkiye'nin nabzı isimli program vardır. Program aracılığı ile ülkenin siyasi ve sosyal hayatı masaya yatırılıyor. Popüler program olarak Habertürk TV yayınlanan Teke Tek gündeme yön vermektedir. Bu program salı ve pazar günleri 21.00 da yayınlanmaktadır.

Sunuculuğunu canlı izle Fatih Altaylı'nın yaptığı program ekran klasikleri arasına girmiştir. Her salı saat 23.00 da Veyis Ateş'in sunduğu akılda kalan programı yayınlanmaktadır. Programda kişiler, tarihler, anlar ve olaylar anlatılmaktadır. Mehmet Akif Ersoy'un en çok merak edilen konuları gündeme getirdiği program Nedir Ne Değildir?, her perşembe saat 21.00 da yayınlanmaktadır. Kanalda cuma günleri saat 21.00 da enine boyuna isimli program vardır. Bu programda ise gündemde öne çıkan başlıklar gazeteciler ve akademisyenler ile değerlendirilir.

Hafta Sonu Programları

Hafta sonları yayınlanan tadında hikayeler programı ile Türk mutfağının lezzeti ele alınmaktadır. Asuman Kerkez tarafından sunulan bu programın yeni bölümleri canlı TV cumartesi 11.15 de gösterilmektedir. Gürkan Şimşek tarafından sunulan Airport programı dünyanın çeşitli bölgelerine yolculuk yapılmaktadır. Bu program pazar günleri 11.15 de yayınlanmaktadır.

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Şuanda Yayında Olanlar