EBA İlkokul Canlı Yayın

06.08.2020

TRT EBA TV İlkokul canlı izle. TRT ve Milli Eğitim Bakanlığının ortaklaşa hayata geçirdiği eğitim projesi TRT EBA TV İlkokul kanalını canlı olarak sitemizde izleyebilirsiniz.

Tüm dünyada etkili olan salğın hastalık sebebiyle ülkemizde de farklı önlemler alındı. Bu önlemlerin başında ise Milli Eğitim Bakanlığı tarafından eğitim ve öğretime ara verildi. Son yapılan açıklamada Nisan sonuna kadar öğrenciler okullarından uzak kalacak. Bu durumun öğrencilerin öğrenimden uzak kalmaması ve bu sürede vakitlerini olumlu geçirmesi adına TRT işbirliği ile EBA TV hayata geçirildi. 

EBA TV'nin Açlımı Nedir?

EBA TV'nin açılımı Eğitim Bilişim Ağı olarak literatüre geçmiştir. Öğrenci ve öğretmenlere büyük kolaylık sağlayan bu sistem uzaktan öğretim yapılmasını sağlamaktadır.

EBA TV'de Hangi Kanallar Var?

İlkokul, Ortaokul ve Lise olmak üzere üç kanal üzerinden yayın yapan EBA TV gün boyunca konu anlatımı ve soru çözümü yapılmaktadır. 

EBA TV İlkokul kanalını sitemizden ücretsiz, donmadan ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Ayrıca durdur başlar özelliğini kullanarak kolay bir şekilde not tutabilirsiniz.

EBA TV KANALLARI

EBA TV İlkokul canlı izle

EBA TV Ortaokul canlı izle

EBA TV Lise canlı izle

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Şuanda Yayında Olanlar

Sponsor Bağlantılar