Tv'de Bugün Neler Var ?

04-06-2020 Tarihli Yayın Akışları

Show TV Show TV Yayın Akışı

İçerde
01:15 - 03:30

Kalp Atışı
03:30 - 06:00

Pis Yedili
06:00 - 08:00

Kendine İyi Bak
08:00 - 09:30

Şuanda Kendine İyi Bak..

Zahide Yetiş'le
09:30 - 12:30

Kuaförüm Sensin
12:30 - 16:00

Pis Yedili
16:00 - 18:45

Show Ana Haber
18:45 - 21:30

Herkül: Özgürlük Savaşçısı
21:30 - 21:45

Güldür Güldür Show
21:45 - 23:30

Herkül: Özgürlük Savaşçısı
23:30 - 01:15

D Max D Max Yayın Akışı

Tam Bir Fiyasko
00:45 - 01:10

Şuanda Tam Bir Fiyasko

Tam Bir Fiyasko
01:10 - 01:35

Şuanda Tam Bir Fiyasko

Ninja Warrior: Amerika
01:35 - 03:05

Altın Peşinde
03:05 - 03:50

Gizli Suç Örgütleri
03:50 - 04:35

Kırsalın Ustaları
04:35 - 05:15

Nasıl Yapılır?
05:15 - 05:35

Nasıl Yapılır?
05:35 - 06:00

Nasıl Yapılmış?
06:00 - 06:20

Hurda Avcıları
06:20 - 07:05

Yaban Evler
07:05 - 07:50

Karavan Peşinde
07:50 - 08:35

Şuanda Karavan Peşinde..

Çılgın Havuzlar
08:35 - 09:25

Tamirat Tadilat
09:25 - 10:15

Uyarmak Bizden
10:15 - 11:05

Tam Bir Fiyasko
11:05 - 11:30

Tam Bir Fiyasko
11:30 - 12:00

Ateş ve Yemek
12:00 - 12:30

Restoran Sırları
12:30 - 13:00

Altın Peşinde
13:00 - 14:00

Ed Strafford ile Sokakta 60 Gün
14:00 - 15:00

Hillbilly Balıkçılığı
15:00 - 16:00

Çılgın Havuzlar
16:00 - 17:00

Hurda Avcıları
17:00 - 18:00

Nasıl Yapılır?
18:00 - 18:30

Nasıl Yapılır?
18:30 - 19:00

Karavan Peşinde
19:00 - 19:55

Uyarmak Bizden
19:55 - 20:55

Tam Bir Fiyasko
20:55 - 21:25

Tam Bir Fiyasko
21:25 - 21:55

Alaska: Son Sınır
21:55 - 22:55

Alaska'nın Uç Noktası
22:55 - 23:55

Karavan Peşinde
23:55 - 00:45

TRT 1 TRT 1 Yayın Akışı

Ev Yapımı
00:20 - 02:00

Ege'nin Hamsisi
02:00 - 03:35

Doğu'nun Kayıp Silüetleri
03:35 - 04:00

Vefa Dediğin
04:00 - 04:10

Dert Ortağı
04:10 - 04:35

Ferhunde Hanım ve Kızları
04:35 - 04:50

Uzaktan Erişim
04:50 - 05:30

Sağlıklı Mutfak
05:30 - 06:15

Aslan Ailem
06:15 - 09:30

Şuanda Aslan Ailem

İyi Fikir
09:30 - 11:30

Ferhunde Hanım ve Kızları
11:30 - 12:40

Vefa Dediğin
12:40 - 12:50

Tam Zamanı
12:50 - 13:15

Dert Ortağı
13:15 - 13:45

Zinde Kal
13:45 - 14:45

Sağlıklı Mutfak
14:45 - 15:45

Uzaktan Erişim
15:45 - 17:00

Ege'nin Hamsisi
17:00 - 19:00

Ana Haber
19:00 - 19:55

Doğrusu Ne?
19:55 - 20:00

Ev Yapımı
20:00 - 22:30

Soru Küpü
22:30 - 00:00

Star TV Star TV Yayın Akışı

Aramızda Kalsın
00:30 - 02:30

Çilek Kokusu
02:30 - 05:00

Güzel Köylü
05:00 - 07:00

Mesut Yar ile Bugün
07:00 - 09:20

Şuanda Mesut Yar ile Bugün..

Evde Hareket Zamanı
09:20 - 10:15

Benim Tatlı Yalanım
10:15 - 12:30

Evde Hareket Zamanı
12:30 - 13:30

Çilek Kokusu
13:30 - 16:30

Güzel Köylü
16:30 - 18:30

Star Haber
18:30 - 20:00

Kolpaçino: Bomba
20:00 - 22:00

Soğuk Savaş
22:00 - 00:30

Fox Fox Yayın Akışı

İlk Buluşma
00:30 - 01:45

Şuanda İlk Buluşma..

Şevkat Yerimdar
01:45 - 04:15

Temizlik Benim İşim
04:15 - 06:00

Aşk Yeniden
06:00 - 07:45

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat
07:45 - 11:00

Şuanda İsmail Küçükkaya ile..

Çağla ile Yeni Bir Gün
11:00 - 13:00

İnadına Aşk
13:00 - 14:00

Temizlik Benim İşim
14:00 - 16:00

Zuhal Topal’la Sofrada
16:00 - 19:00

Fatih Portakal ile FOX Ana Haber
19:00 - 20:30

Mucize Doktor
20:30 - 23:30

Şevkat Yerimdar
23:30 - 02:00

TEVE 2 TEVE 2 Yayın Akışı

Kelime Oyunu
01:00 - 02:10

Kanıt
02:10 - 03:20

Çocuklar Duymasın
03:20 - 05:00

Geniş Aile
05:00 - 06:00

Kampüsistan
06:00 - 08:15

Şuanda Kampüsistan

Çocuklar Duymasın
08:15 - 11:00

Doktorlar
11:00 - 14:00

Derya Baykal'la Gülümse
14:00 - 16:00

Sağlıkla Gülümse
16:00 - 16:30

Yaprak Dökümü
16:30 - 19:00

Kelime Oyunu
19:00 - 21:00

Yalan Dünya
21:00 - 23:15

Kanıt
23:15 - 01:00

Habertürk Habertürk Yayın Akışı

Türkiye'nin Nabzı
01:00 - 03:00

Haber Bülteni
03:00 - 03:15

Gece Raporu
03:15 - 05:00

Haber Bülteni
05:00 - 06:00

Gün Başlıyor
06:00 - 08:45

Şuanda Gün Başlıyor..

Para Gündem
08:45 - 12:00

Gün Ortası
12:00 - 13:30

Ekonomide Görünüm
13:30 - 13:45

Spor Bülteni
13:45 - 14:00

Habertürk Manşet
14:00 - 15:25

Bakış
15:25 - 16:00

HT 360
16:00 - 17:00

Akşam Haberleri
17:00 - 19:00

Ana Haber
19:00 - 21:00

Nedir Ne Değildir?
21:00 - 23:00

Gece Raporu
23:00 - 01:00

Kanal D Kanal D Yayın Akışı

Zalim İstanbul
00:15 - 02:45

Poyraz Karayel
02:45 - 04:30

Akasya Durağı
04:30 - 06:15

Yabancı Damat
06:15 - 07:30

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran
07:30 - 09:00

Şuanda Balçiçek ile Dr. Can..

Neler Oluyor Hayatta
09:00 - 10:45

Aşk-ı Memnu
10:45 - 13:15

Öyle Bir Geçer Zaman Ki
13:15 - 15:45

Arka Sokaklar
15:45 - 19:00

Kanal D Ana Haber
19:00 - 20:00

Kong: Kafatası Adası
20:00 - 22:45

Yolsuzlar Çetesi
22:45 - 00:30

TV8 TV8 Yayın Akışı

Survivor Ekstra
00:15 - 01:30

Şuanda Survivor Ekstra

Lezzet Düşkünleri
01:30 - 03:30

Doya Doya Moda
03:30 - 06:00

Oynat Bakalım
06:00 - 07:00

Seda Sayan İle Yemekteyiz
07:00 - 10:00

Şuanda Seda Sayan İle Yemek..

Survivor Panorama 2020
10:00 - 12:30

Doya Doya Moda
12:30 - 15:45

Lezzet Düşkünleri
15:45 - 20:00

Survivor Ünlüler - Gönüllüler
20:00 - 00:15

Kanal 7 Kanal 7 Yayın Akışı

Deli Divane
00:30 - 02:00

Tekrar Programlar
02:00 - 06:30

Kanal 7'de Sabah
06:30 - 08:00

İnadım İnat
08:00 - 09:40

Şuanda İnadım İnat..

Elif
09:40 - 11:00

Şol Cennetin Irmakları
11:00 - 13:00

Kezban Yenge
13:00 - 14:30

Kayıp Yıllar
14:30 - 16:10

Masum
16:10 - 18:00

Kanal 7 Haber Saati
18:00 - 19:00

Kaçak Gelin
19:00 - 21:00

Aşk Bir Rüya
21:00 - 22:45

Ölümcül Silah
22:45 - 00:30

Beyaz TV Beyaz TV Yayın Akışı

Diriliş Ertuğrul
01:15 - 03:15

Kurtlar Vadisi Pusu
03:15 - 04:45

Yok Artık
04:45 - 05:30

Kuran-ı Kerim Cüz
05:30 - 06:15

Zengin Kız Fakir Oğlan
06:15 - 08:00

Beyaz Ana Haber
08:00 - 08:45

Şuanda Beyaz Ana Haber

Söylemezsem Olmaz
08:45 - 11:00

Hayatta Her Şey Var
11:00 - 13:00

Zengin Kız Fakir Oğlan
13:00 - 15:00

Sakarya Fırat
15:00 - 16:45

Kurtlar Vadisi Pusu
16:45 - 18:30

Beyaz Ana Haber
18:30 - 19:30

Diriliş Ertuğrul
19:30 - 23:30

Ne Var Ne Yok
23:30 - 01:00